Nähtamatud või varjatud sidemed  paarisuhetes.

Konstellatsioonipõhine õpituba koos teemakohase harjutusega

Läbivija: Kalmer Kase

Eesmärk: Tunnetada ja mõista, kuidas mõjutavad meie praegust suhet või olukorda eelnenud sündmused ja situatsioonid.  Parandada paarisuhet nüüd ja tulevikus. Otsime seda, mis mõjutab, toetab või takistab meid partnersuhetes. Leiame neid energiaid mis toetavad partneri leidmisel.

Meil kõigil on alateadlikul tasandil pereliikmete ja lähedaste suhtes oma side. See side on seotud minevikus olnud kogemustega, olles sageli nii tugev, et avaldab mõju kogu meie elule ja siit tulenevalt ka partnersuhetele. Olulisel kohal on  lapsepõlves kogetu.  Kui on olnud nii, et meil pole eriti palju lapsepõlvest kaasa võtta oma isiklikku ellu, siis  jääme seotuks, alateadlikul tasandil, suuremal või vähemal määral. Õpitoas leiame võimalusi, kuidas olla rohkem oma saatuse teel ja liikuda oma unistuste suunas.

Õpitoas tegeleme sellega, mis meie suhteid mõjutab:

  • meheks ja naiseks sirgumise mudelitest ja mõjudest.
  • peresüsteemi dünaamikast tulenevatest partneri valikutest.
  • vabalt valitud liitude kujunemisest.
  • erinevate suhtekolmnurkade tekkest.
  • nn. vabadest radikaalidest inimsuhetes jpm.
  • õpitoas tehakse üks teemakohane harjutus konstellatsiooni välja kasutades.

Kursusel tehtava harjutuse eesmärgiks on näha ja tunnetada sisemist pilti selles, keda soovime oma ellu kutsuda või mida soovime oma partneris näha.  Harjutuste kaudu saab tunnetada, mis tegelikult on toimunud või toimub meie elus.  Leiame üles suhteid häirivad või segavad seosed.  Saab selgeks, kuidas oma suhtes toimuvat tervendada.

Õpituba annab osalejale ülevaate sellest, kus on olnud takistused ja millised on lahendused.  Osalejatel muutub olemasolev side soovitud suunas.

Teisisõnu – kursusel kogetu suurendab õnneliku kooselu võimalusi.

Kursusel osalemise tasu ühele inimesele  40€. Paaridele 60€.

Toimumiskoht:  Peterburi tee 46-404 Susi Büroomaja IV korrus.

Registreerumine ja lisainfo: Teate saatmise teel, selle lehe all või Facebook info Kalmer Kase

Palun edasta oma soov